Ta strona korzysta z plików cookie (ciasteczek) w celu personalizowania treści dla odbiorców. Każdy użytkownik może wyłączyć zapisywanie plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej, co spowoduje, że nie będą gromadzone żadne informacje.

Zamów telefonicznie:                  +48  570-291-119

Zamówienia od 300 zł - wysyłka GRATIS!
Produktów: 0 0,00 zł

Koszyk jest pusty

Ilość:

Suma: 0,00

1. Formy płatności w sklepie www.repuls.com.pl, to:

- serwis transakcyjny PayU

- przelew tradycyjny-przedpłata

- za pobraniem

- termin płatności (ustalany indywidualnie dla stałych klientów)

 2. W przypadku wyboru płatności przelewem, zamówienie będzie realizowane po dokonaniu wpłaty na konto     61 1050 1445 1000 0092 3092 1497.

 3. Do każdego zamówienia wystawiana jest faktura VAT.

 4. W naszym sklepie realizujemy dostawy zakupionych towarów za pośrednictwem firmy kurierskiej DPD.

 5. Koszty wysyłki wynoszą:

- przy płatności za pomocą przelewu, płatności elektronicznej PayU (przedpłata) - 15,01 zł brutto

- przy płatności za pobraniem - 19,50 zł brutto

- darmowa wysyłka - zamówienie od 300,00 zł brutto

 6. Termin wysyłki standardowo wynosi 1 dzień roboczy. Może się on wydłużyć w zależności od dostępności poszczególnych produktów.

- Zamówienia składane do godz. 12.00 będą realizowane w tym samym dniu roboczym. Zamówienia składane po godzinie 12.00, jak również składane w okresie świąt i dni wolnych od pracy, będą realizowane w następny dzień roboczy.

- W przypadku braku towaru do zamówienia Klient zostanie możliwie najszybciej poinformowany o tym fakcie. Zamówione towary zostaną wysłane w późniejszym terminie ustalonym z Klientem, bądź zaoferowane zostaną produkty o analogicznych parametrach. W przypadku braku akceptacji ustalonych warunków, Klient jest uprawniony do odstąpienia od umowy.

7. W momencie odbioru przesyłki, Klient dokonuje oceny odbieranej paczki pod względem uszkodzeń i zniszczeń. W przypadku stwierdzenia niezgodności, należy w obecności Kuriera sporządzić stosowny protokół i skontaktować się ze sklepem.


Witryna stworzona na platformie