Ta strona korzysta z plików cookie (ciasteczek) w celu personalizowania treści dla odbiorców. Każdy użytkownik może wyłączyć zapisywanie plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej, co spowoduje, że nie będą gromadzone żadne informacje.

Zamów telefonicznie:                  +48  570-291-119

Zamówienia od 300 zł - wysyłka GRATIS!
Produktów: 0 0,00 zł

Koszyk jest pusty

Ilość:

Suma: 0,00

Regulamin

Regulamin sklepu REPULS:

1. Sklep Internetowy pod adresem www.repuls.com.pl prowadzi sprzedaż towarów za pośrednictwem Internetu.

2. Właścicielem serwisu jest Firma REPULS Robert Górski ul. Nałęczowska 20, 30-698 Kraków.
Działalność prowadzona jest na terenie Polski.

3. Zamówienia zrealizowane są po wcześniejszej weryfikacji podanych przez klienta danych.
Weryfikacja jest jednorazowa i ma miejsce tylko przy pierwszej rejestracji. Przy kolejnych zakupach
wystarczy podać login i hasło, które klient otrzymuje pocztą e-mail po dokonaniu rejestracji.

4. Realizacja zamówienia rozpoczyna się od potwierdzenia drogą mailową przyjęcia zamówienia. W przypadku braku otrzymania potwierdzenia złożenia zamówienia ze sklepu internetowego, prosimy o niezwłoczny kontakt mailowy na adres: [email protected] lub telefoniczny pod numerem: 570-291-119.

5. Zamówienia w sklepie internetowym można składać w dowolnym czasie przez cały rok poprzez:
-   stronę sklepu www.repuls.com.pl
-   e-mail [email protected]
-   telefonicznie pod numerem 570-291-119

6. W momencie potwierdzenia przez sklep przyjęcia zamówienia do realizacji, zostaje zawarta umowa kupna- sprzedaży pomiędzy klientem a firmą REPULS.

7. Składający zamówienie oświadcza, iż zapoznał się z niniejszym Regulaminem i zobowiązuje się do jego przestrzegania, oraz wyraża zgodę na wykorzystanie swoich danych przez Firmę REPULS w celu realizacji zamówienia.

8. Wszystkie ceny towarów  umieszczone w ofercie sklepu internetowego są cenami brutto i są ważne w dniu złożenia zamówienia.  

9. Kupujący składający zamówienie zobowiązany jest do podania swoich danych osobowych i teleadresowych:
 -  imię i nazwisko
-   adres dostawy: kod pocztowy, miasto, ulica, numer mieszkania/domu
-   adres poczty e-mail
-   numer telefonu
-   w przypadku firm dodatkowo nazwę i NIP

10. Kupujący wyraża zgodę na wykorzystanie i przetwarzanie swoich danych osobowych w celu obsługi zamówienia. Zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych Klienci sklepu mają prawo do wglądu w swoje dane, do ich poprawiania oraz żądania ich usunięcia pisząc na adres e-mail sklepu (Ustawa z dnia 29.08.1997 o ochronie danych osobowych, Dz. U. Nr 133, poz. 883).

11. Dane osobowe Kupującego są chronione zgodnie z ustawą o danych osobowych i nie są przekazywane, odsprzedawane ani użyczane innym osobom lub instytucjom.

12. Podczas składania zamówienia, podane jest łączna wartość w złotych polskich za produkty i transport.

13. Formy płatności w sklepie www.repuls.com.pl, to:
-   serwis transakcyjny PayU
-   przelew tradycyjny-przedpłata
-   za pobraniem
-   termin płatności (ustalany indywidualnie dla stałych klientów)

14. W przypadku wyboru płatności przelewem, zamówienie będzie realizowane po dokonaniu wpłaty na konto: 61 1050 1445 1000 0092 3092 1497.

15.  Do każdego zamówienia wystawiana jest faktura VAT lub paragon. Klienci dokonujący zakupów wyrażają zgodę na wystawienie dokumentu sprzedaży bez ich podpisu.

16. W sklepie internetowym www.repuls.com.pl dostawy zakupionych towarów realizowane są za pośrednictwem firmy kurierskiej DPD na koszt kupującego.

17. Koszty wysyłki wynoszą:
-   przy płatności za pomocą przelewu, płatności elektronicznej PayU (przedpłata) - 15,01 zł brutto
-   przy płatności za pobraniem - 19,50 zł brutto
-   darmowa wysyłka - zamówienie od 300,00 zł brutto
Koszt wysyłki podawany jest podczas składania zamówienia.

18. Termin wysyłki standardowo wynosi 1 dzień roboczy. Może się on wydłużyć w zależności od dostępności poszczególnych towarów.

19. Zamówienia składane do godz. 12.00 będą realizowane w tym samym dniu roboczym. Zamówienia składane po godzinie 12.00, jak również składane w okresie świąt i dni wolnych od pracy, będą realizowane w następny dzień roboczy.

20. W przypadku braku towaru do zamówienia Klient zostanie możliwie najszybciej poinformowany o tym fakcie. Zamówione towary zostaną wysłane w późniejszym terminie ustalonym z Klientem, bądź zaoferowane zostaną produkty o analogicznych parametrach. W przypadku braku akceptacji ustalonych warunków, Klient jest uprawniony do odstąpienia od umowy.

21. Jeżeli uzyskanie kontaktu mailowego lub telefonicznego z Klientem w ciągu 5 dni roboczych od dnia otrzymania zamówienia nie będzie możliwe, może zostać ono anulowane lub wstrzymane w realizacji.

22. Sklep zastrzega sobie prawo do zmiany ceny towaru niedostępnego w chwili złożenia zamówienia z przyczyn niezależnych od sklepu, tj. w przypadku zmiany cen przez producenta.

23. Zamówienie może zostać anulowane w przypadku:
-  błędnie wypełnionego formularza
-  braku możliwości potwierdzenia zamówienia
-  braku dokonania płatności
-  rezygnacji Klienta zgłoszonej telefonicznie bądź poprzez e-mail.

24. W momencie odbioru przesyłki, Klient dokonuje oceny odbieranej paczki pod względem uszkodzeń i zniszczeń. W przypadku stwierdzenia niezgodności, należy w obecności Kuriera sporządzić stosowny protokół i skontaktować się ze sklepem.

25. Sklep nie ponosi odpowiedzialności za uszkodzenia powstałe w transporcie.

26. Reklamacje dotyczące różnicy w wyglądzie opakowań towarów prezentowanych w sklepie internetowym i zamówionych z otrzymanymi, nie stanowią podstawy do zwrotu produktów.

27. Firma REPULS zastrzega sobie możliwość popełnienia błędów w opisie towarów. Zdjęcia produktów są jedynie przykładowe i służą prezentacji konkretnie wskazanych w nich modeli.

28. Wszystkie oferowane w sklepie produkty objęte są gwarancją producenta.

29. Wszelkie wady jakościowe bądź ilościowe zakupionych w sklepie www.repuls.com.pl towarów, Klient powinien zgłaszać poprzez e-mail [email protected] W przypadku pozytywnie rozpatrzonej reklamacji, Klient dostanie produkt wolny od wad, w odpowiedniej ilości. Jeśli nie będzie to możliwe, Klientowi zostanie zaproponowany produkt równoważny lub zwrot pieniędzy.

30. Zgodnie z Ustawą o ochronie praw konsumentów, Klient ma prawo do zwrotu towaru w ciągu 10 dni. Zwrotowi podlega tylko nieuszkodzony, nieużywany produkt w oryginalnym pudełku. Klient otrzyma zwrot pieniędzy za zakupione towary bez pokrycia kosztów dostawy.

31. Zabrania się jakiegokolwiek kopiowania i używania do celów handlowych oraz prezentacji na innych stronach internetowych zdjęć umieszczonych w sklepie www.repuls.com.pl .

32. Zamieszczone na zdjęciach w sklepie www.repuls.com.pl produkty mogą się nieznacznie różnić od rzeczywistych.

33. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości lub problemów prosimy o kontakt ze  sklepem pod adresem e-mail [email protected] lub numerem telefonu 570-291-119.

34. Do umowy sprzedaży produktów w sklepie internetowym stosuje się prawo polskie. W sprawach nieuregulowanych niniejszym regulaminem stosuje się odpowiednio przepisy kodeksu cywilnego lub innych ustaw mających zastosowanie do działalności i funkcjonowania sklepu internetowego.

Witryna stworzona na platformie